Pečivo, Strana 2
Radenie produktov
17 položiek celkom
Výpis produktov
Tramezzino sendvič 250g Roberto
Biely chlieb so slnečnicovým olejom vhodný na priamy konzum alebo ako sendvič - bez kôrky
3,60 €
/ ks
Jednotková cena:
1,44 € / 100 g
GRAN PIADINA classica 330g Roberto
Piadina je druh tenkej pšeničnej placky, typickej predovšetkým pre taliansky región Romagna
4,20 €
/ ks
Jednotková cena:
1,27 € / 100 g
Chrumkavý ražný chlieb 200g Seppls
Ručne miešaný a tvarovaný chlieb s rascou a bylinkami.
6,70 €
/ ks
Jednotková cena:
3,35 € / 100 g
Bruschetta trvanlivá 500g Morato
Biely chlieb s olivovým olejom 1,8%.
5,50 €
/ ks
Jednotková cena:
1,10 € / 100 g
CROSTINI Paprika e Peperoncino 100g Panealba
Vyniká drobná slaná pochúťka, ktorá sa hodí aj k šalátom, do polievky alebo k predjedlu. Ochutené s paprikou a chilli. Nefritované.
2,80 €
/ ks
Jednotková cena:
2,80 € / 100 g




