KORENINY, Strana 7
Radenie produktov
79 položiek celkom
Výpis produktov
Vanilkový cukor 125g PANEANGELI
Výnimočne silný práškový cukor
2,40 €
/ ks
Jednotková cena:
1,92 € / 100 g
Mlynček korenie zelenina 77g LA DROGHERIA
Zmes soli, aromatických bylín a sušeného korenia, ideálna na zeleninu v praktickom mlynčeku s možnosťou doplnenia
10,90 €
/ ks
Jednotková cena:
14,16 € / 100 g
Mlynček korenie ryby & morské plody 60g LA DROGHERIA
Zmes soli, aromatických bylín a sušeného korenia, ideálna na ryby a morské plody v praktickom mlynčeku na doplnenie
10,90 €
/ ks
Jednotková cena:
18,17 € / 100 g
Vanilkový lusk PANEANGELI
Vanilkový lusk v tube
8,60 €
/ ks
Jednotková cena:
8,60 € / 1 ks
Soľ mlynček čierna cyperská 50g LA DROGHERIA
Soľ čierna Cyperská hrubozrnná, ideálna pre zdobenie pokrmov, vhodná pre ryby, zemiaky, vajcia a polievky.
6,80 €
/ ks
Jednotková cena:
13,60 € / 100 g
Jednorázový bujón zeleninový 4x28g Knorr
Bujón Vegetale - zeleninový bez lepku, bez glutamánu.
3,40 €
/ ks
Jednotková cena:
3,04 € / 100 g
Kurací bujón sypký 150g Knorr
Bujón kurací bez lepku, bez laktózy.
4,80 €
/ ks
Jednotková cena:
3,20 € / 100 g




